Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-08-31 10:46:04

Ass

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 10
Punktów :   

Poprawki dla orków

Wiem, że klasy orków, miejsca itd są już tworzone, wszystko będzie zmienione, więc nie chcę popędzać, ale napiszę, co jest potrzebne, według mnie...

1. Zmiana spawnu, aktualny jest za bramą, a orkowie nie mogą otwierać bram, więc trochę źle jest wskakiwać po skałach i na około. Spawn powinien być zaraz przy moście, jeszcze przed bramą.

2. Klasy... Powinna być na pewno klasa początkowa orków, najlepiej na drugim miejscu, po skazańcu, bo tak to mało osób może wchodzić na orka. Do tego skiny orków, każdy ork ma aktualnie teksturę orka elitę, a powinno być jakoś tak:
Ork Przybłęda (Ten zgniły ork, nie pamiętam nazwy, klasa początkowa, spawn dosyć daleko, ale na ziemiach orkowych)
Ork Myśliwy (Zwykły ork wojownik, skórka)
Ork Wojownik (Zwykły ork wojownik, skórka)
Elitarny Ork (Skórka orka elity, do wyboru Elita/Szaman)
Orkowy Szaman (Skórka orka szamana)
Ork Zastępca (Skórka orka elity)
GRASH-VARRAG (Najwyższy szaman, tak to jest po orkowemu, czyli dowódca. Skórka orka szamana)


To tyle jeśli chodzi o moje propozycję dla orków, przemyślcie moje nazwy, bo to mały dodatek, jeśli będzie unikalna nazwa herszta, czyli najwyższego szamana. Reszta nie musi być tak samo, szczególnie ork zastępca, po prostu nie mogłem do niego wymyślić nazwy.

Ostatnio edytowany przez Ass (2012-08-31 10:46:37)


(MRP)Ass - Herszt Orków

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.304gdh.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl www.nogaonline.pun.pl www.gwardia.pun.pl